Zpět na seznam článků

MATLAB: Dvě podzimní mimořádné série online seminářů

Na podzimní sychravá odpoledne připravila společnost MathWorks dvě mimořádné série online seminářů, které mohou příznivcům a uživatelům systému MATLAB přinést řadu nových zkušeností a poznatků.

Doporučujeme vybrat si podle svého zaměření alespoň některé z osmi online setkání s paní Loren Shure v rámci jejích Masterclasses. Tyto živé přenosy znamenají možnost sledovat, jak svoje odborné znalosti, rady a tipy sdílí člověk, který stál u zrodu systému MATLAB a nyní se věnuje tvorbě a prezentaci strategií nejrůznějších řešení od praktické až po vizionářskou úroveň. Přihlašte se proto včas na vámi vybraná témata. Přehled všech témat podzimních Masterclasses with Loren Shure a data jejich konání najdete níže.

Především vysokoškolským učitelům a výzkumníkům je věnována druhá podzimní série – EMEA Academic Webinar Series, která navazuje na úspěšnou sérii se stejným názvem z letošního jara a léta. Vždy ve středu odpoledne se můžete opět těšit na krátké (45 min) online semináře na nová témata s důrazem na využití MATLABu při online výuce. Praktické příklady z různých oblastí, odkazy na již existující ready-to-use zdroje a další tipy využitelné nejen při distanční výuce budou opět prezentovat odborníci se zkušenostmi z evropských univerzit. Na seminářích je také možnost se aktivně zúčastnit diskuse, dotazům účastníků je vždy věnována závěrečná čtvrthodinka. Počet míst v těchto online seminářích je omezený, na jednotlivé akce je třeba se předem registrovat – můžete využít odkaz níže.

Masterclasses

Přehled termínů a témat podzimních Masterclasses with Loren Shure
(Začátek vždy v 17:00, po změně času na zimní (od 28.10.) v 16:00. Doba trvání 120 min.)

https://www.mathworks.com/…n-shure.html

* ČT 1.10. Data Analytics with MATLAB
* ST 7.10. MATLAB for Analyzing and Visualizing Geospatial Data
* ČT 15.10. Object-Oriented Programming in MATLAB
* ST 21.10. Working with Time and Frequency in MATLAB
* ST 28.10. 21 Features You Need Now
* ST 4.11. Deep Learning Overview for Images and Video
* ST 11.11. Advanced Programming Techniques in MATLAB
* ČT 19.11. Solving Optimization Problems with MATLAB

Masterclasses

Přehled termínů a témat podzimní EMEA Academic Webinar Series
(Začátek vždy v 15:00, po změně času na zimní (od 28.10.) ve 14:00. Doba trvání 45 min. + 15 min. diskuse)

https://www.mathworks.com/…es-2020.html

Martina Mudrová (HUMUSOFT) , 5.10.2020

Zpět na seznam článků