Burza práce

Pracujte pro firmy, kde využijete své znalosti MATLAB & Simulink a dSPACE.

Nabízená pozice: Simulačný inžinier pre oblasť E-mobility

Společnost: Schaeffler Kysuce spol s.r.o.

Místo pracoviště: Kysucké Nové Mesto, Slovensko

Vloženo: 18.6.2024

Kontaktní osoba: Henrieta Sventeková

Email: sventhnr@schaeffler.com

Telefon: +421 910 867 842

Simulačný inžinier pre oblasť E-mobility

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

Do nášho rozrastajúceho sa tímu R&D hľadáme simulačného inžiniera s praxou v programe MATLAB/Simulink

  • Systémové simulácie mechatronických produktov: hybridné moduly, elektrické osi, aktuátory
  • Počítačové modelovanie pohonného systému vozidla a pridružených subsystémov pomocou programu MATLAB / Simulink
  • Simulácie jazdnej stratégie, zaťažovacie cykly
  • Modelovanie a simulácia tepelného subsystému vozidla
  • Implementácia modelov poškodenia v systéme alebo komponentoch pre jednotlivé cykly zaťaženia
  • Tvorba skriptov na spracovanie výsledkov simulácie
  • Príprava technických správ

Požiadavky

  • VŠ II. stupňa . odbor mechatronika, strojárstvo, elektrotechnika, IT, fyzika alebo iné príbuzné odbory
  • Prax s programovaním v MATLAB/Simulink
  • Prax v automobilovom odbore vítaná
  • Základy elektromobility
  • Samostatnosť, systematickosť, štruktúrovaný spôsob práce
  • Dobré komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (písomne a ústne) – min. B2
  • Nemecký jazyk výhodou

Ponúkaná mzda

1800 – 2300,– €/mesiac – vyššia mzda môže byť zvažovaná na základe preukázaných skúseností v požadovanej oblasti.

Benefity

  • 13. a 14. plat vyplácaný podľa interných predpisov
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Príspevok na presťahovanie vyplácaný počas 1. roka
  • Bonus za hospodársky výsledok spoločnosti
  • Každoročná valorizácia miezd
  • Jazykové kurzy hradené podnikom
  • Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • Ocenenie najlepších zamestnancov
  • 37,5 hod. pracovný týždeň
  • Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov
  • Možnosť využitia nadčasov na čerpanie náhradného voľna
  • Firemná doprava z vybratých lokalít
  • Príspevok na dopravu podľa interných predpisov
  • Komplexný program zaškolenia a možnosť kariérneho rastu
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
  • Masážne pracovisko
  • Atraktívny sociálny program (pitný režim, vitamínový program, letné tábory pre deti zamestnancov)
  • Firemné podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov