Nabízená pozice: Software Engineer (Simulace a Modelování)

Společnost: Digiteq Automotive s.r.o.

Místo pracoviště: Praha-Braník, Mladá Boleslav, Plzeň

Vloženo: 6.3.2023

Kontaktní osoba: Jiří Jaroševský

Email: Jiri.Jarosevsky@digiteqautomotive.com

Telefon: +420 705 611 039

Digiteq Automotive s.r.o.

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100% členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

Hledáme talentované, digitální a agilní mozky, aby nám pomohly vytvářet auta budoucnosti.

Váš tým:

Simulační a modelovací tým je klíčovým faktorem pro přechod od vozidel k virtuálnímu testování a je zodpovědný za vývoj, provoz a neustálé zlepšování nejmodernější testovací infrastruktury, jako jsou simulátory Vehicle- and Subsystem-HiL. Zejména vyvíjíme a udržujeme všechny požadované simulační modely, abychom umožnili různé druhy virtuálního testování pro zvýšení účinnosti testování našich produktů. Proto hledáme nové kolegy, kteří mají zkušenosti v této technické oblasti a chtějí být součástí silného týmu, který podpoří vývoj přední automobilové technologie.

Co budete dělat:

Jak by měl vypadat Váš profil:

Na co se můžete těšit:

Staňte se součástí stabilní nadnárodní společnosti v rámci skupiny VW s 20 letou tradicí. Získáte zajímavou práci v rostoucím oboru a budete v centru vývoje nových automobilových technologií, které budou zaváděny do automobilů během příštích 5 let. Jsme skvělý tým přátelských kolegů, kteří jsou odborníci v tom, co dělají, sdílejí své znalosti a vzájemně se podporují.

Naše společnost navíc poskytuje řadu zajímavých benefitů, jako jsou:

close